BUĎ CHLAP!

PREMIÉRA FILMU: 23. 3. 2023

Dobrodružná komedie o jednom setkání, které změní život hned několika lidem. O nenaplněné dětské lásce a odhodlání udělat pro ni cokoliv. Jakub Prachař, Tereza Ramba a Ondřej Sokol v rolích, v jakých je diváci ještě neviděli.

Pavlovi sice táhne na čtyřicet, ale pořád ještě úplně nedospěl. Využívá pohodlný „mama hotel“, pracuje jako fotograf na průměrných zakázkách a chybí mu odvaha dělat v životě to, co by ho skutečně bavilo. Tu získá až ve chvíli, kdy na jedné akci náhodou potká svou lásku z dětství Terezu a prožije s ní dobrodružnou noc.

Tereza však není připravena opustit svůj dosavadní život úspěšné manažerky a budoucí majitelky prosperující rodinné firmy pro někoho, kdo podle ní není opravdový chlap. Pavel se tedy rozhodne odjet na výcvikový tábor do Tater s cílem se přesně takovým chlapem stát.

Horský tábor vede bývalý mariňák Weisner, jenž učí vztahové zoufalce nejen jak svádět ženy, ale také jak přežít v divočině, jak čelit výzvám, prostě jak se stát mužem, kterého každá žena chce. Pavel tak musí překonat sám sebe při „hledání“ chlapa, po kterém Tereza touží…

Jakub Prachař a Tereza Ramba jako dvojice, která dostane od života druhou šanci, Ondřej Sokol v roli ostříleného mariňáka Weisnera. V dalších rolích se objeví Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař, Jakub Jenčík, Ondřej Veselý, Filip Novák a další.

Scénář napsal a za režií stojí Michal Samir, režisér oblíbené minisérie Iveta. Snímek produkují Monika a Jan Schwarczovi, kteří v roce 2021 uvedli do kin úspěšný snímek Matky. Hudbu k filmu složil Jiří Burian (Lajna), střihačem je František Svěrák (Betlémské světlo, Matky).

Originální název: Buď chlap!

Žánr: komedie/dobrodružný

Délka: 96 minut

Přístupnost: přístupný bez omezení

Dostupnost formátů: 2D; 1,85:1 FLAT, Dolby Digital

Jazyková verze filmu: originální verze

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 2023

Režie: Michal Samir

Scénář: Michal Samir

Producenti: Monika Schwarcz, Jan Schwarcz

Kamera: Milan Chadima

Architekt: Eliška Ouředníčková

Hudba: Jiří Burian

Kostýmy: Jana Groenendijk

Masky: Gabriela Pribišová

Zvuk: Lukáš Moudrý, Robert Dufek

Střih: František Svěrák

Hrají: Jakub Prachař, Tereza Ramba, Ondřej Sokol, Sabina Remundová, Ester Geislerová, Ivana Chýlková, Igor Bareš, Naďa Konvalinková, David Prachař, Jakub Jenčík, Ondřej Veselý, Filip Novák a další

KE STAŽENÍ

TZ – Film Buď chlap! dorazí do kin už za 14 dnů
Film Buď chlap! odtajnil trailer, do kin dorazí 23. 3. 2023
Film BUĎ CHLAP! slibuje dobrodružství, Prachaře, Rambu a Sokola
KOMEDIE BUĎ CHLAP! HLÁSÍ DOTOČENO
NATÁČÍ SE NOVÝ FILM BUĎ CHLAP! S JAKUBEM PRACHAŘEM V HLAVNÍ ROLI
DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS KIT
PRESS ZÓNA

TRAILER

TEASER

DOTOČENO!

NATÁČENÍ S JAKUBEM PRACHAŘEM A TEREZOU RAMBA

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme