ZíTRA NEHRAJEME!

PREMIÉRA FILMU: 27.7.2006

 

Pohled do zákulisí studia během posledního vysílání nejslavnější americké radiové show.

Zatím poslední snímek režiséra a pro- ducenta Roberta Altmana Zítra nehrajeme! nás zavede na jeviště divadla, kde se odehrává poslední den slavné rozhlasové show. Ústřední dvojici zpívajících kovbojů Dustyho a Leftyho si bravurně vystřihli Woody Harrelson a John C. Reilly. V rolích sester Johnsonových, které zpívají svůj duet, uvidíme Meryl Streepovou a Lily Tomlinovou. Všichni účinkující se za ta léta velmi dobře znají, proto není nouze o slovní přestřelky a břitký humor. Jde totiž o jejich poslední společné vystoupení a proto všichni hrají a zpívají jako o život. Skvělé herecké obsazení, strhující pěvecké výkony a svižný humor jsou důvody proč si tento snímek nemůžete nechat ujít.

Robert Altman, jednaosmdesátiletý vitální režisér, byl letos oceněn Oscarem za celoživotní dílo. Na svém kontě má filmy jako: M-A-S-H (1975), Nashville (1975), Hráč (1992), Prostřihy (1993), Gosford Park (2001) nebo Company (2003).
Film Zítra nehrajeme! byl uveden na letošním Berlinale a získal prestižní ocenění čtenářů Berliner Morgenpost. Diváci jej mohli také vidět na Mezinárodním filmovém festivalu v Cannes. Bude představen na letošním Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech.

Originální název: A Prairie Home Companion

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Rok výroby: 2006

Réžie: Robert Altman

Scenář: Garrison Keillor

Kamera: Edward Lachman

Hrají: Meryl Streep (Yolanda Johnson), Woody Harrelson (Dusty), Tommy Lee Jones (Axelman), Lindsay Lohan (Lola Johnson), Lily Tomlin (Rhonda Johnson)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme