ŽíT PO SVéM

PREMIÉRA FILMU: 9.2.2006

 

Tajemství mají vlastní život. Hvězdně obsazené drama o ztrátě a nalezení smyslu života od slavného režiséra Lasse Hallströma (Čokoláda).

Žít po svém je příběh rančerské rodiny, která byla rozdělena a nyní se snaží zhojit staré rány a odpustit. Einar Gilkyson (Robert Red-ford), zkušený rančer na odpočinku dlouho žije jen ze svých vzpomínek. Stále je zničen ze smrti svého jediného syna, ke které došlo před deseti lety. Nyní tráví svůj čas staráním se o nájemníka na svém ranči – jediného důvěrného přítele Mitche (Morgan Freeman), který byl ošklivě zraněn při střetu s grizzlym.
Einarův poklidný život obrátí vzhůru nohama příjezd jeho snachy Jean (Jennifer Lopez), kterou Einar viní ze smrti svého syna. Jean však přijíždí se svou dcerkou Griff (Becca Gardner), o které tvrdí, že je Einarovou vnučkou. Jedenáctiletá dívka je z rančerského života nadšená. Pro Einara, který už na život rezignoval, je zvídavá Griff vytržením ze stereotypu, se kterým se již smířil.

Žít po svém vypráví příběh o dobrodružství, soucitu a opravdovém shledání. Do hlavních rolí obsadil režisérský mistr Lasse Hallström (Čokoláda/Chocolat, Pravidla moštárny/The Cider House Rules, Ostrovní zprávy/Shipping News) nestárnoucího Roberta Redforda (Zaříkávač koní/The Horse Whisperer, Neslušný návrh/Indecent Proposal), Jennifer Lopez (Svatby podle Mary/The Wedding Planner, Cela/The Cell, Krásná pokojská/Maid in Manhattan) a Morgana Freemana (Jako pavouk/Along Came a Spider, Vykoupení z věznice Shawshank /The Shawshank Redemption, Million Dollar Baby).

Originální název: An Unfinished Life

Žánr: Drama

Země původu: USA

Rok výroby: 2005

Réžie: Lasse Hallström

Scenář: Mark Spragg, Virginia Spragg

Kamera: Oliver Stapleton

Hudba: Christopher Young

Hrají: Robert Redford (Einar Gilkyson), Jennifer Lopez (Jean Gilkyson), Morgan Freeman (Mitch), Becca Gardner (Griff Gilkyson), Damian Lewis (Roy)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme