ZáKON PřITAžLIVOSTI

PREMIÉRA FILMU: 26.5.2005

 

Láska má vždy poslední slovo… Dva rozvodoví právníci již ve svých případech zažili všechny konce lásky. Jakou šanci tedy může mít ta jejich?

Audrey Woods (Julianne Moore) a Daniel Rafferty (Pierce Bros-nan) patří v newyorském práv-nickém světě mezi špičkové spe-cialisty na rozvody. Jednoho dne stanou proti sobě: Daniel zastu-puje rockovou hvězdu Thornea Jamisona, Audrey jeho nespoko-jenou manželku Serenu. Klienti proti sobě vedou otevřenou roz-vodovou válku, v níž hraje důle-žitou roli i zámek v Irsku. Jejich právníci zachovávají profesionální dekorum maskující bouřlivou antipatii. Elegantní Audrey je chladně upjatá, neurotická a striktně se drží zákonů, Daniel je ironik a požitkář a kravatu může mít správně uvázanou jen omylem. Právník je ovšem brilantní.
Co se stane, když se tihle dva profesionálové, kteří neumějí prohrávat, do sebe proti své vůli zamilují? A co udělají, když se jednoho rána probudí po divoké noci v nefalšovaném irském stylu a zjistí, že mají na rukou snubní prstýnky?

Romantickou komedii Zákon přitažlivosti natočil režisér Peter Howitt (Srdcová sedma). Bezchybné herecké představitele našel v ex-agentovi 007 Pierci Brosnanovi (Dnes neumírej/Die Another Day) a Julianne Moore (Hannibal, Daleko do nebe/Far from Heaven, Hodiny/The Hours).

Originální název: Laws of Attraction

Rok výroby: 2004

Réžie: Peter Howitt

Scenář: Aline Brosh McKenna, Robert Harling

Kamera: Adrian Biddle

Hudba: Ed Shearmur

Hrají: Pierce Brosnan (Daniel Rafferty), Julianne Moore (Audrey Woods), Michael Sheen (Thorne Jamison), Parker Posey (Serena), Frances Fisher (Sara Miller), Nora Dunn (soudkyně Abramovitz), Heather Ann Nurnberg (Leslie), Johnny Myers (Ashton Phelps), Mike Doyle (Michael Rawson)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme