ULOVIT MILIARDářE

PREMIÉRA FILMU: 1.10.2009

 

Po teenagerském filmu Gympl přichází Tomáš Vorel s filmem, který se dotýká aktuálních témat – médií, lobbyingu, manipulace s informacemi, korupce a s ní spojených politických tlaků. Můžeme se těšit na Tomáše Matonohu, Miroslava Etzlera, Jiřího Mádla, Ester Janečkovou, Milana Šteindlera, Bolka Polívku, Davida Vávru a další. Autorem hudby k filmu je skladatel Wich.

PR manager Lehký (Jiří Mádl) dostane vládní zakázku, aby z konkurenčních odstavil podnikatele Grossmana (Tomáš Matonoha). Pro tento účel si najme všehoschopného televizního reportéra a rozjede kampaň se zinscenovanou reportáží, ve které Grossman mlátí romského chlapce. Informace převezmou všechna media a moralisté z nejrůznějších skupin nabízejí své odborné komentáře, aby Grossmana veřejně zostudili. Atmosféra zhousne natolik, že si do něj může každý kopnout…

Originální název: Ulovit miliardáře

Žánr: Komedie

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 2009

Réžie: Tomáš Vorel

Scenář: Martin Nezval, Tomáš Vorel

Hudba: WICH, Tomáš Matonoha, Petr Surmaj

Hrají: Tomáš Matonoha, Ester Janečková, Jiří Mádl, Kateřina Sedláková, Miroslav Etzler, Milan Šteindler, Josef Carda, Radomil Uhlíř, David Vávra, Bolek Polívka, Tomáš Vorel jr a další.

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme