SUPER PROHNILí

PREMIÉRA FILMU: 2.12.2004

 

Prohnilí se vracejí, aby byli ještě prohnilejší.
Philippe Noiret znovu v hlavní roli pokračování
úspěšné komediální série.

Od roku 1984, kdy na filmové plátno poprvé pružným krokem vstoupil čerstvý, idealistický absolvent policejní akademie Francois Lesbuche, aby se do tajů policejní praxe nechal zasvětit protřelým, zkorumpovaným kolegou Reném Boisrondem, uplynula v Seině spousta vody. Ke krimikomedii Prohnilí(Les ripoux) přibylo v roce 1990 divácky neméně úspěšné pokračování Prohnilí proti prohnilým (Ripoux contre ripoux).
Ve třetím díle, u jehož zrodu stál opět jeden z nejúspěšnějších komediálních režisérů, Claude Zidi, se cesty sehrané policajtské dvojky z pařížského Montmartru znovu sbíhají. René stále sází na koně přesvědčen, že jednou musí konečně vyhrát, zatímco Francois se vypracoval na šéfa zvláštního oddělení potírajícího zločinnost. Dvojice se mění v trio, když staří kolegové, kterým se vždycky dařilo elegantně balancovat na hranici mezi špinavostí a mravností, zatahují do hry o velký balík peněz mladého, horlivého stážistu Juliena. Ten si však myslí, že podstupuje zvláštní druh výcviku…

Hlavních rolí v Super Prohnilých se opět ujali Philippe Noiret (mj. Něžné kuře/Tendre poulet, Kolem půlnoci/Round Midnight, Příliš hlučná samota) a Thierry Lhermitte (Podtrženo, sečteno!/La totale!, Malý Indián ve městě/Un indien dans le ville, Blbec k večeři/Le diner des cons, KOndoMEDIE/Le placard).

Originální název: Ripoux 3

Žánr: Komedie

Země původu: Francie

Rok výroby: 2003

Réžie: Claude Zidi

Scenář: Claude Zidi, Simon Michaël

Kamera: Gérard de Battista

Hudba: Francis Lai

Hrají: Philippe Noiret (René Boisrond), Thierry Lhermitte (Francois Lesbuche), Loránt Deutsch (Julien), Chloé Flipo (Marie Morzini)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme