RUKOJMí

PREMIÉRA FILMU: 7.7.2005

 

Bruce Willis jako elitní vyjednavač má jen jednu noc na záchranu rukojmí.

Policista Jeff Talley (Bruce Willis) dlouhá léta pracoval jako vyjednavač losange-leského týmu SWAT. Náročná, stresující profese, v níž zdaleka ne všechny případy skončí šťastně, traumatizovaného policistu nakonec donutí přijmout místo policejního šéfa v idylickém městečku Bristo Camino. Sen o poklidné policejní práci daleko od velkoměsta se nečekaně změní v noční můru. Tři brutální zločinci se po nevydařeném vykradení obchodu v panice ukryjí v domě, kde jako rukojmí drží chlapce, dívku a jejich otce. Případ ještě zkomplikuje fakt, že otec unesené rodiny je účetním mafie. Mafie má nespočet spolehlivých způsobů, jak se postarat o ochranu svých tajemství. Policista pochopí, že nesmí couvnout. Musí využít všechny zkušenosti ze své bývalé praxe a znovu bojovat o ohrožené životy…

Bruce Willis se vrací ve špičkové formě k žánru akční krimi, se kterým spojil své největší úspěchy (série Smrtonosná past/Die Hard, Poslední skaut/The Last Boy Scout, Na dostřel/Striking Distance, Poslední zůstává/Last Man Standing). Film Rukojmí byl natočen podle stejno-jmenného bestselleru Roberta Craise, který je v literárním světě považován za skutečného mistra napětí.

Originální název: Hostage

Země původu: USA

Rok výroby: 2004

Réžie: Florent Siri

Scenář: Doug Richardson, podle románu Roberta Craise

Kamera: Giovanni Fiore Coltellacci

Hudba: Alexandre Desplat

Hrají: Bruce Willis (Jeff Talley), Kevin Pollak (Smith), Jonathan Tucker (Dennis Kelly), Ben Foster (Mars), Jimmy Bennett (Tommy Smith), Michelle Horn (Jennifer Smith), Marshall Allman (Kevin Kelly), Serena Scott Thomas (Jane Talley), Rumer Willis (Amanda Talley)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme