RESIDENT EVIL: APOKALYPSA

PREMIÉRA FILMU: 6.1.2005

 

Noční můra neskončila…
Milla Jovovich obdařená novými schopnostmi a silou v pokračování populární podívané Resident Evil.

Alice (Milla Jovovich) byla jedním ze dvou lidí, kteří vyvázli z katastrofy, jež proměnila podzemní laboratoře mamutí biochemické korporace Umbrella Corporation ve smrtící past. Druhým byl Matt Addison – muž, který chtěl původně odhalit nekalé machinace mocné firmy. Spolu s Alicí unikl z tajného centra Umbrelly zamořeného hladovými Zombiemi a bleskurychlými mutanty. Sám se však stačil nakazit nebezpečným T-virem a vědci z Umbrelly se rozhodli zneužít ho k dalším experimentům.
Nyní se Alice znovu ocitá na prahu zlého snu. Zpustošené Racoon City se změnilo vinou T-viru v město oživlých mrtvých. Bývalí zaměstnavatelé mladou ženu i tentokrát vhánějí do souboje, v němž musí bojovat a zabíjet, nebo bude sama zabita. Jejím hlavním protivníkem je tentokrát monstrum Nemesis. A není to nikdo jiný než hrůzně proměněný Matt… Boj na život a na smrt ve městě mrtvých – to je úkol zkušené a novými schopnostmi obdařené Alice, odvážné Jill Valentine (Sienna Guillory) i jejich společníků – Carlose Olivery (Oded Fehr), Nicholaie (Zack Ward) a L.J. (Mike Epps).
Hlavní roli ve velkolepé podívané plné zvláštních efektů si opět zahrála Milla Jovovich (Resident Evil, Pátý element/The Fifth Element, Johanka z Arku/Messenger: The Story of Joan of Arc).

Originální název: Resident Evil: Apocalypse

Rok výroby: 2004

Réžie: Alexander Witt

Scenář: Paul W. S. Anderson

Kamera: Derek Rogers, Christian Sebaldt

Hudba: Jeff Danna, Ben Moody

Hrají: Milla Jovovich (Alice), Sienna Guillory (Jill Valentine), Oded Fehr (Carlos Olivera), Thomas Kretschmann (major Cain), Jared Harris (Dr. Charles Ashford)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme