PŘÍŠERÁKOVI 2

PREMIÉRA FILMU: 24. 3. 2022

Zachránili jste nedávno svět a myslíte si, že vám to zaručuje celoživotní zásobu štěstí? Chyba! Každodenní život má protivný zvyk znovu vám házet klacky pod nohy…

Od velkého „příšerákovského“ dobrodružství rodiny Wishbonů uplynul již rok. Jejich život se vrátil do všedních kolejí, s běžnými lidskými starostmi a hádkami.

Pozvání na svatbu čarodějnice Baby Jagy a komorníka Renfielda je tak pro rodinu vítaným rozptýlením. Jenže než si snoubenci stihnout říci „ano“, slavnostní den v mžiku zničí nezvaný host. Malá miliardářská dcerka Mila Starr, která je supercool agentka a hlavně obávaná lovkyně příšer, oba svatebčany unese!

Wishbonovi mají jedinou možnost, jak zkusit své přátele zachránit. Musí se znovu proměnit v Příšerákovi. Jako mumie, vlkodlak, upírka a Frankensteinovo monstrum se přes tropické pláže i zasněžené hory vydávají po stopách Mily a jejích zajatců…

Režisér Holger Tappe se po úspěchu rodinného filmu Příšerákovi (2017) vrací s neméně zábavným dobrodružstvím. Na tomto akčním rodinném výletu kolem světa si každý přijde na své.

Originální název: Happy Family 2

Žánr: animovaný, rodinný, dobrodružný

Délka: 103 minut

Přístupnost: bez omezení

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: český dabing

Země původu: Německo / Velká Británie

Rok výroby: 2021

Režie: Holger Tappe

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS ZÓNA

TRAILER K FILMU

PŘEMEK FOREJT V DABINGOVÉM STUDIU

SABINA LAURINOVÁ V DABINGOVÉM STUDIU

ROZHOVOR S NICKEM FROSTEM

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme