PříBěHY OBYčEJNéHO šíLENSTVí

PREMIÉRA FILMU: 24.2.2005

 

„Ženský nejsou naši nepřátelé.
Jsou to přátelé, ale hrají tvrdou hru!“
Komediální love story o různých podobách lásky.

Petr (Ivan Trojan) je mladý muž, který už by měl mít život pevně pod kontrolou. Stále se však, a ne vždy vlastní vinou, ocitá ve víru absurdních situací, které vytrvale hatí jeho milostný život i původně slibnou kariéru leteckého dispečera. Z navigační věže spadnul až za volant vysokozdvižného vozíku v letištním překladišti a vztah s milovanou Janou nahradila ponižující pozice voyera za úplatu šmírujícího sousedy, kteří na „to“ potřebují diváky.
Ani Petrovi rodiče nejsou úplně standardní. Matka je posedlá dobročinností a balíky s obnošeným šatstvem bombarduje oběti války i živelných katastrof na celém světě. Otec, který kdysi zvučným hlasem namlouval komentáře k socialistickým týdeníkům, se s dojemnou bezradností potácí v nových svobodných časech. Jeden náhodný telefonát a trocha černé magie nezadržitelně rozjíždějí kolotoč komických situací plných absurdity každodenního „obyčejného šílenství“.
Na základě vlastní úspěšné hry natočil kultovní scenárista a režisér největších diváckých hitů posledních let Petr Zelenka komediální love story o různých podobách lásky. Autor Knoflíkářů, Roku ďábla či scénáře Samotářů nabízí další příběh prosycený typickým smyslem pro humor.
Vedle trojnásobného držitele Českého lva Ivana Trojana uvidíme ve filmu i Jiřího Bartošku, Zuzanu Bydžovskou, Miroslava Krobota, Ninu Divíškovou, Zuzanu Šulajovou a Karla Heřmánka.

Originální název: český film

Žánr: Komedie

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 2004

Réžie: Petr Zelenka

Scenář: Petr Zelenka

Kamera: Miro Gábor

Hudba: Karel Holas

Hrají: Ivan Trojan (Petr), Zuzana Šulajová (Jana), Nina Divíšková (Petrova matka), Miroslav Krobot (Petrův otec), Zuzana Bydžovská, Jiří Bartoška, Karel Heřmánek, Petra Lustigová

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme