PAPARAZZI

PREMIÉRA FILMU: 24.3.2005

 

Urputný bulvární fotograf ohrozí život slavného herce a jeho rodiny. Filmová hvězda se rozhodne paparazzimu pomstít…

Bo Laramie je nová hvězda hollywoodských akčních filmů. Je atraktivní, má spořádanou rodi-nu, které se snaží zachovat soukromí, jak jen to jde a každý jeho film se stává hitem. Ale za úspěch se platí. V tomto případě ve formě neodbytného fotografa celebrit, Rexe Harpera, který odstartuje hon po skan-dálních fotografiích slavné rodiny.
Troufalost Rexe Harpera a jeho kolegů se neustále stupňuje. Urputní paparazzi Laramieho a jeho rodinu pronásledují. Způsobí dopravní nehodu, při které ohrozí život slavného herce i jeho blízkých. Laramie se rozhodne paparazzim pomstít a začíná jednat…

Hlavní role v napínavém thrilleru odehrávajícím se v atraktivním prostředí hollywoodských hvězd si zahrál Cole Hauser (Rychle a zběsile 2/2 Fast 2 Furious, Slzy slunce/Tears of the Sun), Robin Tunney (Dokud nás smrt nerozdělí/The In-Laws, Vertical Limit) a Tom Sizemore (Pearl Harbor, Černý jestřáb sestřelen/Black Hawk Down).

Originální název: Paparazzi

Žánr: Thriller

Země původu: USA

Rok výroby: 2004

Réžie: Paul Abascal

Scenář: Forrest Smith

Kamera: Daryn Okada

Hudba: Brian Tyler

Hrají: Cole Hauser (Bo Laramie), Robin Tunney (Abby Laramie), Dennis Farina (detektiv Burton), Tom Sizemore (Rex Harper), Daniel Baldwin (Wendell Stokes), Tom Hollander (Leonard Clark), Kevin Cage (Kevin Rosner), Andrea Baker (Emily)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme