PANENSTVí NA OBTíž

PREMIÉRA FILMU: 8.9.2005

 

Šestnáctiletá Bea je poslední panna ve třídě. Jestli se nechce dál ztrapňovat, musí jí kamarádky pomoci najít vhodnou „oběť“, která by ji o panenství připravila…

Bea chodí do druhého ročníku střední školy, píše do školních novin a je poslední panna ve třídě. Je zamilovaná do nejkrásnějšího, nejchytřejšího kluka na škole – do čtvrťáka Daniela. Pak se stane zázrak. Bea se dozví, že sympatie jsou vzájemné. Najednou je nový svět plný získávání sexuálních zkušeností na dosah. Podle jejích kama-rádek je tu však jeden malý problém: když chce holka přijít o panenství, nemůže to udělat se svým klukem, aby se neztrapnila. Naštěstí najde její kamarádka Mia řešení jménem Anders.
Anders chce být zahradníkem, je mu 19 let a je dokonale nezajímavý. Proto je to ten pravý kandidát. Mia dohodne Bee a Ander-sovi schůzku, ale zapomene se mu zmínit, že roli „postelového kamaráda“ získal pouze z nutnosti a dočasně. Po těžkopádném začátku se úspěšně dají dohromady a Anders má důvod věřit, že se Bee upřímně líbí. Jenže ona chce být s Danielem. Nebo ne? Nebo chce něco úplně jiného?

Panenství na obtíž je svižná komedie plná peripetií, dívčích půvabů, nadsázky a přiměřené erotiky. Režie se ujal Petter Naess, který má na svém kontě již nominaci na Oscara za film Elling.
FILM MÁ ČESKÝ DABING.

Originální název: Bare Bea

Žánr: Komedie

Rok výroby: 2004

Réžie: Petter Naess

Scenář: Johan Bogaeus

Kamera: Marius Johansen Hansen

Hudba: Surferosa

Hrají: Kaia Foss (Bea), Maria Brinch (Anniken), Kim S. Falck-Jorgensen (Anders), Kamilla Gronli Hartwig (Mia), Espen Klouman-Hoiner (Daniel), Ida Thurman-Moe (Sara)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme