OTCOVÉ A DCERY2017-11-07T00:22:56+00:00

Project Description

OTCOVé A DCERY

PREMIÉRA FILMU: 12.11.2015

 

Psal jen o ní, pouze pro ni … jen jí.

Jack Davis (Russell Crowe) se musí po tragické smrti své manželky sám postarat o jejich pětiletou dcerku Katie (Kylie Rogers). Jack je slavný spisovatel, držitel Pulitzerovy ceny, který trpí depresemi a duševní poruchou. Po smrti ženy svádí boj nejen sám se sebou, ale i s výchovou Katie.

O 25 let později.

V dospělosti Katie (Amanda Seyfried) žije se svým přítelem Cameronem (Aaron Paul) na Manhattanu. Jejich vztah se potýká s problémy. Amanda bojuje s vnitřními démony, kteří ji pronásledují od jejího problematického dětství.

Film Otcové a dcery zachycuje problematický vztah dítěte a rodiče. Lze se v dospělosti přenést přes staré křivdy a rány, které jsme během života utržili?

Zkušený režisér Gabriele Muccino diváky v mi-nulosti okouzlil podmanivými filmy Štěstí na dosah (2006) nebo Sedm životů (2008). Pro rodinné drama Otcové a dcery získal elitní hereckou sestavu: roli rozervaného otce si zahrál držitel Oscara Russell Crowe (Gladiátor, Čistá duše). V roli dospělé Katie exceluje diváky stále oblíbenější Amanda Seyfried (Mamma Mia, Bídníci). V dalších rolích uvidíme nestárnoucí Jane Fonda (Příšerná tchyně, Koně se také střílejí), okouzlující Diane Kruger (Troja, Hanební pancharti) či Aarona Paula (Perníkový táta, Need for Speed).

Originální název: Fathers and Daughters

Žánr: Drama

Rok výroby: 2015

Réžie: Gabriele Muccino

Scenář: Brad Desch

Hudba: Paolo Buonvino

Hrají: Russell Crowe, Amanda Seyfried, Aaron Paul, Diane Kruger, Jane Fonda a další

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme