NEMILOSRDNí

PREMIÉRA FILMU: 8.10.2015

 

Serge Buren (Jean Reno) je legendární polda, noční můra všech kriminálníků. On a jeho policejní tým mladých kolegů vyznávají trochu nevšední vyšetřovací postupy.

Mezi jejich osvědčené a oblíbené metody patří přepadovky a výslechy zadržených s použitím baseballových pálek. S oblibou ignorují pravidla v průběhu velkolepých zatčení. Jejich práce je více než efektivní a výsledky jsou brilantní. Jenže jejich nadřízení začínají mít dojem, že kovbojové nemají u policie co dělat a jako supi čekají na jakoukoli chybu.

Na pařížské scéně se objevuje gang lupičů, kteří neuvěřitelnou rychlostí vykrádají banky a klenotnictví. Bohužel jsou po zuby ozbrojeni automatickými zbraněmi a na jejich konto během loupeží přibývá brutálních vražd.

Buren a jeho jednotka musejí použít veškerou vynalézavost a všechny své metody, aby se pokusili šílené zločince zastavit..

Jean Reno se vrací na plátna kin v jeho nejoblíbenější roli – jako drsný policajt ze staré školy, s osobitým smyslem pro spravedlnost a humor. V dalších rolích se představí jedna z „Bond girl“ Caterina Murino (Casino Royale) či Thierry Neuvic (Život po životě). Film volně vychází ze slavného britského seriálu Inspektor Regan (The Sweeney, 1975).

Originální název: The Squad

Země původu: Francie

Rok výroby: 2015

Réžie: Benjamin Rocher

Scenář: François Loubeyre , Tristan Schulmann

Hudba: Laurent Perez

Hrají: Jean Reno, Alban Lenoir, Caterina Murino, Oumar Diaw

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme