NáVšTěVNíCI: CESTA DO AMERIKY

PREMIÉRA FILMU: 19.9.2002

 

Ze středověké Francie do moderního Chicaga. Z bláta do louže. Jean Reno v komedii s francouzským vtipem a hollywoodským rozpočtem.

Francouzský hrabě Thibault (Jean Reno) má ve dvanáctém století těsně před svatbou s milovanou princeznou Rosalind (Christina Applegate). Pod vlivem zákeřného kouzla ji však omylem zabije. V zoufalství se obrátí na mocného čaroděje (Malcolm McDowell) a požádá ho, aby jej i se sluhou Andrém (Christian Clavier) odčaroval zpět před tragickou událost. Popletený mág ale udělá chybu a Thibault s Andrém se místo nazpět přesunou o tisíc let dopředu a o pár tisíc kilometrů jinam – do současného Chicaga. Samozřejmě jsou naprosto zmatení a napáchají mnoho nedorozumění a trapasů. A také potkají Thibaultovu praprapra…vnučku Julii (Christina Applegate), která jako by princezně Rosalind z oka vypadla. Jejich cílem se tedy postupně stane uchránit ji před ziskuchtivým snoubencem a pokud možno i najít cestu zpět domů.

Originální název: Just Visiting

Žánr: Komedie

Rok výroby: 2001

Réžie: Jean-Marie Poiré

Scenář: Jean-Marie Poiré, Christian Clavier, John Hughes

Kamera: Ueli Steiger

Hudba: John Powell

Hrají: Jean Reno (hrabě Thibault z Malfete), Christian Clavier (André le Pate), Christina Applegate (Julia Malfete/princezna Rosalind), Matt Ross (Hunter), Malcolm McDowell (čaroděj)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme