NÁDECH PRO LÁSKU

PREMIÉRA FILMU: 30. 11. 2017

Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické.

Víc než cokoliv jiného, touží Robin po světě bez nemocničního lůžka. Diana se rozhodne za něj bojovat a splnit mu jeho přání za každou cenu. Přes odpor doktorů odváží Robina z nemocnice.

Láska mladých manželů je mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy dalším lidem.

Životopisný romantický příběh Nádech pro lásku je natočen podle skutečného příběhu rodičů Jonathana Cavendishe, který je producentem filmu. Scénář napsal William Nicholson, který má na svém kontě dvě nominace na Oscara (Gladiátor, Bídníci, Everest). Režie se ujal Andy Serkis (trilogie Pán prstenů, King Kong), pro kterého je film režijním debutem. V hlavních rolích excelují Andrew Garfield (Hacksaw Ridge: Zrození hrdiny – nominace na Oscara, Amazing Spiderman) a Claire Foy, držitelka Zlatého Globu pro nejlepší herečku za seriál The Crown.

Originální název: Breathe

Žánr: Romantický, Životopisný

Délka: 117 min

Přístupnost: od 12 let

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: originální verze s českými titulky

Země původu: Velká Británie

Rok výroby: 2017

Režie: Andy Serkis

Scenář: William Nicholson

Kamera: Robert Richardson

Hudba: Nitin Sawhney

Hrají: Andrew Garfield, Claire Foy, Diana Rigg, Miranda Raison, Dean-Charles Chapman, Hugh Bonneville, Camilla Rutherford, Tom Hollander, Ed Speleers, Ben Lloyd-Hughes, Emily Bevan, Roger Ashton-Griffiths, James Wilby, Amit Shah, Lasco Atkins…

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS ZÓNA

TRAILER K FILMU

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme