LíBEJTE SE, S KýM JE LIBO

PREMIÉRA FILMU: 24.7.2003

 

Dovolená, která zamotá hlavy i srdce…

Dvě sousední rodiny a jejich přátelé se rozhodnou strávit společnou dovolenou v Touquet – luxusním přímořském letovisku. Dovolená je v plném proudu, vztahy všech zúčastněných se začínají zamotávat a některé úsměvně vyhrocovat. Elizabeth (Charlotte Rampling) – bohatá, moderní a vkusná žena. Ale unavená životem. Bertrand (Jacques Dutronc) – Elizabethin manžel – vyhaslý a stresovaný, se sklony k pití. Svou ženu podvádí s milencem Renou (Mickaël Dolmen)a s bývalou milenkou Julii.
Emilie (Lou Doillon) – jejich silně sexuálně založená dcera, která žije nevázaným životem a má poměr s jedním z Bertrandových zaměstnanců.
Julie (Clotilde Courau) – mladá a svobodná matka, přítelkyně Elizabeth a občasná milenka Bertranda.
Jérome (Denis Podalydes) – uštvaný životem a svou upovídanou, věčně nespokojenou a hádající se ženou Véronique. Véronique (Karin Viard) – energická a snobská žena, která před přáteli předstírá bohatství a za nejdůležitější považuje dobré mínění ostatních lidí.
Lulu (Carole Bouquet) – krásná, mladá žena, jejíž manželství trpí chorobnou žárlivostí jejího manžela Jean-Pierrea (Michel Blanc).

Líbejte se, s kým je libo je svěží francouzská komedie, ve které se mísí láska a přátelství s každodenními malichernostmi. Film směřuje k závěru, kde do sebe všechny nevyřešené zápletky precizně zapadají. Režisér Michel Blanc natočil originální a oddechovou komedii.

Originální název: Embrassez qui vous voudrez

Žánr: Komedie

Země původu: Francie

Rok výroby: 2002

Réžie: Michel Blanc

Scenář: Michel Blanc, Joseph Connolly

Kamera: Sean Bobbitt

Hudba: Mark Russell

Hrají: Charlotte Rampling (Elizabeth Lannier), Jacques Dutronc (Bertrand Lannier), Carole Bouquet (Lulu), Michel Blanc (Jean-Pierre), Karin Viard (Véronique), Denis Podalydes (Jérome)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme