KURýR: RESTART

PREMIÉRA FILMU: 3.9.2015

 

Luc Besson se vrací ke své mistrovské akční legendě Kurýr.

Profesionální kurýr Frank Martin se musí proti své vůli spojit s nájemnou vražedkyní Annou, aby dostali skupinu bezcitných ruských překupníků s lidmi. 

Bývalý žoldák pro zvláštní vojenské operace, Frank Martin (Ed Skrein), nyní žije méně nebezpečným životem. Tedy alespoň si to myslí. Pracuje jako kurýr nejrůznějších zásilek pro poněkud pochybné zákazníky. Tato práce vyžaduje ledově chladnou hlavu, excelentní řidičské schopnosti a občas také precizní schopnosti zabijáka.

Když Franka navštíví na jihu Francie jeho otec (Ray Stevenson), plánují společný, odpočinkový víkend. Ten se však rychle mění v katastrofu. Rafinovaná a okouzlující Anna (Loan Chabanol) a její tři svůdné společnice Franka najmou, aby jim pomohl zorganizovat bankovní loupež století. Odmítnutí takové nabídky bohužel není na programu víkendu.

Frank musí využít veškeré své dovednosti, ale hlavně zkušenosti s rychlou jízdou, aby se pokusil v loupeži předběhnout šéfa neblaze proslulého ruského gangu.

Netuší, že je vtažen do nebezpečné hry ďábelských žen, které prahnou po pomstě…

Scenárista Luc Besson se vrací na plátna kin v nejlepší formě. Kurýr: Restart přináší zběsilé honičky, rychlá auta, zabijácky krásné ženy a pořád-nou nálož akce. V dnes již kultovní roli Franka Martina se představí nová herecká tvář – charis-matický britský herec Ed Skrein (Hra o trůny).

Originální název: The Transporter Legacy

Země původu: Francie

Rok výroby: 2015

Réžie: Camille Delamarre

Scenář: Luc Besson, Bill Collage

Kamera: Christophe Collette

Hudba: Alexandre Azaria

Hrají: Ed Skrein, Loan Chabanol, Lenn Kudrjawizki, Radivoje Bukvic

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme