KILL BILL 2

PREMIÉRA FILMU: 22.4.2004

 

Přežila svou smrt ve svatební den i čtyři roky kómatu. „Nevěsta“ se vydává završit krvavou pomstu.

Svatební obřad bývalé členky Komanda zmijí – zabijáků, Černé Mamby, změnil její pomstychtivý ex-milenec Bill s bývalými kumpány v krvavý masakr. Těhotná Nevěsta však kulku vpálenou do hlavy přežila: po čtyřech letech strávených v kómatu procitla a vydala se na cestu pomsty. Už zlikvidovala první dvě položky na svém seznamu smrti – O-Ren Ishii zvanou Korálovec a Vernitu Green – Smrtonoše. Zbývá jí však zabít ještě Elle Driver přezdívanou Kalifornský horský had, Budda zvaného Chřestýš a samozřejmě bývalého šéfa, milence a otce jejího dítěte – Billa. Ti tři však už vědí, co jim hrozí – a myslí si, že jsou na to připraveni.

Druhá část mistrovského akčního hitu Quentina Tarantina (první měla v českých kinech premiéru loni v říjnu) líčí další osudy odhodlané Nevěsty a vyvrcholení její pomsty. Ve strhujícím příběhu, vyprávěném – jak je zvykem režiséra Gaunerů (Reservoir Dogs), Pulp Fiction – historek z podsvětí a Jackie Brownové – na přeskáčku, se však vracíme i do minulosti. Zbývá toho ještě spoustu dopovědět: Co se vlastně stalo v kostele v texaském El Pasu? A proč se to stalo? Jak to bylo s varhaníkem, kterého hraje Tarantinův oblíbený herec Samuel L. Jackson? Žije skutečně dcera, již Nevěsta považovala za mrtvou a o jejíž existenci se ve finále prvního filmu dozvíme od Billa? Jakým výcvikem prošla hrdinka v Japonsku? A jak se vlastně ve skutečnosti jmenuje?
Ale především: dokáže Nevěsta naplnit svou krvavou pomstu tak, jak si naplánovala?

Originální název: Kill Bill: Volume 2

Žánr: Akční

Země původu: USA

Rok výroby: 2003

Réžie: Quentin Tarantino

Scenář: Quentin Tarantino

Kamera: Robert Richardson

Hudba: různí interpreti

Hrají: Uma Thurman (Nevěsta/Černá Mamba), David Carradine (Bill), Daryl Hannah (Elle Driver/Kalifornský horský had), Michael Madsen (Bud/Chřestýš), Gordon Liu (Pei Mei), Lucy Liu (O-Ren Ishii/Korálovec), Samuel L. Jackson (varhaník)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme