DOMINO

PREMIÉRA FILMU: 19.1.2006

 

Keira Knightley v roli modelky Domino Harvey,
která opustila svou kariéru a stala se lovkyní lidí.

Domino představuje zábavnou směs drsné akce, temného thrilleru, kousavé komedie a ostrých vizuálních efektů. Film je volně inspirovaný životem Domino Harvey – dcery slavného herce Lawrence Harveyho, která se vzdala kariéry úspěšné modelky, aby se stala nájemnou lovkyní lidí.

Příběh dívky, která se narodila do svě-ta luxusu, ale nade vše milovala svobodu, soběstačnost a nezávislost. Kromě modelingu pracovala v nočním klubu, navrhovala a prodávala trička, získala si respekt prací pro požární sbor San Diega… Pak ale přijala práci pro jistou agenturu v Los Angeles, která se zabývala chytáním uprchlíků. Začala svou vražednou kariéru lovkyně lidí…

Keira Knightley (Piráti z Karibiku/ Pirates of the Caribbean, Král Artuš/ King Arthur, Láska nebeská/Love Actually) září v hlavní roli divokého akčního thrilleru Domino, který je posledním projektem fenomenálního režiséra Tonyho Scotta. Ten má na svém kontě divácky úspěšné hity jako je např. Muž v ohni/Man on Fire, Nepřítel státu/Enemy of the State, Poslední skaut/The Last Boy Scout nebo Top Gun. Vedlejších rolí se ujaly takové hvězdy jako Christopher Walken, Mickey Rourke, Lucy Liu, Mena Suvari nebo Jacqueline Bisset. Scénář napsal Richard Kelly, který své nesporné kvality prokázal již v Donnie Darko.

Originální název: Domino

Žánr: Thriller

Rok výroby: 2005

Réžie: Tony Scott

Scenář: Richard Kelly

Kamera: Daniel Mindel

Hudba: Harry Gregson-Williams, Toby Chu

Hrají: Keira Knightley (Domino Harvey), Mickey Rourke (Ed), Mena Suvari (Kimmie), Lucy Liu (Taryn Miles, psycholožka FBI), Jacqueline Bisset (Pauline Stone, matka Domino), Christopher Walken (televizení producent)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme