ANGELIKA

PREMIÉRA FILMU: 27.2.2014

 

Nové zpracování nesmrtelného příběhu lásky, který okouzlil milióny diváků po celém světě.

Markýza Angelika Sancé de Monteloup je nejen mladá a okouzlující, ale také neústupná a svéhlavá. Proti své vůli je provdána za bohatého muže, který je o mnoho let starší než ona. Hrabě Joffrey de Peyrac je zjizvený a má pověst mocného čaroděje a temného kacíře. Přes počáteční odpor Angelika poznává Peyracovu skutečnou tvář vzdělaného a něžného člověka a zamiluje se do něj.

Peyracovo nesmírné bohatství, přepych a svůdná krása jeho manželky Angeliky vyvolá žárlivost a závist v králi Francie, Ludvíkovi XIV. Na jeho rozkaz musí být Peyrac odstraněn.

Kolem šťastného páru se nemilosrdně stahují smyčky intrik a falešných obvinění od královského dvora a církve, které mají za cíl jediné: Peyracovu smrt …

Dobrodružný romantický film Angelika byl natočen podle slavného románu Anne Golon, kterého se prodalo více než 150 miliónů výtisků. Roli Angeliky získala mladá francouzská herečka Nora Arnezeder, kterou čeští diváci mohli vidět po boku Elijah Wooda ve filmu Maniak. Hraběte de Peyrac si zahrál Gérard Lanvin (Veřejný nepřítel č. 1: Epilog).

ČESKÝ DABING

Photos : Silvia Zeitlinger

AJOZ FILMS/ EUROPACORP/ FRANCE 3 CINEMA/ MONA FILMS

Originální název: Angélique

Země původu: Francie

Rok výroby: 2013

Réžie: Ariel Zeitoun

Scenář: Nadia Golon, Philippe Blasband, Ariel Zeitoun

Kamera: Peter Zeitlinger

Hudba: Nathaniel Mechaly

Hrají: Nora ARNEZEDER, Gérard LANVIN, Tomer SISLEY, David KROSS, Simon ABKARIAN a další.

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme