AKUMULÁTOR 1

PREMIÉRA FILMU: 12. 07. 2018

Sci-fi komedie o světě za televizní obrazovkou, který vysává naši energii, je v době virtuální reality a sociálních médií aktuálnější než před dvaceti lety.

Jedinou aktivitou outsidera Oldy (Petr Forman) je sledování televize. Mladý muž tráví večery sám, vysáván obrazovkou, až jednoho dne nevstane z postele a skončí v nemocnici s nezná-mou chorobou. Lidový léčitel Fišárek (Zdeněk Svěrák) objeví jméno této podivné nemoci: „totální ztráta energie“. I když Oldu naučí získávat energii ze stromů a z umění, zůstává otázkou, kam tak rychle jeho vitalita opět mizí. Tím tajemným upírem je televizní obrazovka. Začíná nerovný boj, který má Oldu vymanit ze spárů mocného média. Dřívější neduživec se pod tíhou okolností stává doslova akčním hrdinou. Bojuje za svůj život, svoji identitu a také za lásku ke krásné zubařce (Edita Brychta). Zdá se, že jediným způsobem záchrany je zničení všudypřítomného nepřítele.

Originální název: Akumulátor 1

Žánr:sci-fi komedie

Délka: 102 minut

Přístupnost: přístupný bez omezení

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: původní znění

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 1994

Režie: Jan Svěrák

Scenář: Jan Slovák, Jan Svěrák, Zdeněk Svěrák

Hrají: Petr Forman, Zdeněk Svěrák, Edita Brychta, Marián Labuda, Vladimír Polívka, Jiří Kodet, Daniela Kolářová, Ladislav Smoljak, Rudolf Hrušínský ml. a další

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS ZÓNA

TRAILER K FILMU

Zatim neuveden

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme