96 HODIN: ODPLATA2017-11-06T23:09:16+00:00

Project Description

96 HODIN: ODPLATA

PREMIÉRA FILMU: 4.10.2012

 

Pokračování úspěšného akčního thrilleru 96 hodin.

Liam Neeson se vrací jako bývalý agent CIA Bryan Mills, který před dvěma lety v Paříži nemilosrdně pozabíjel gang obchodníků s bílým masem, aby zachránil život své unesené dcery.

Nyní ho na výletě v Istanbulu překvapí návštěva dcery Kim a také bývalé manželky Lenore. Poklidná dovolená netrvá dlouho. Lenore je přímo před zraky Bryana unesena. Kim se snaží před pronásledovateli uniknout.
Bryan pochopí, že vyjednávání s únosci nemá naději na úspěch. Hlavou gangu je totiž Murad, otec jednoho ze zločinců, které Bryan zabil. Jediné, po čem Murad touží, je krvavá odplata.
Pro Bryana začíná neúprosný závod s časem. Musí využít veškeré své znalosti a schopnosti, aby ochránil svou rodinu. 

Scénáře pokračování 96 hodin: Odplata se opět ujal filmový mág Luc Besson a jeho osvědčený spoluscenárista Robert Mark Kamen. Tato dvojice je podepsána pod takovými filmy jako je Pátý element, Polibek draka, série Kurýr nebo Sexy Pistols. V hlavní roli se vrací charismatický Liam Neeson (A-Team, Neznámý, Temný rytíř povstal). Roli Kim si zopakovala Maggie Grace (sága Twilight), Lenore ztvárnila Famke Jansen, kterou diváci znají ze série X-Men.

Originální název: Taken 2

Země původu: Francie

Rok výroby: 2012

Réžie: Olivier Megaton

Hrají: Liam Neeson, Famke Janssen, Maggie Grace

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme