3 DNY NA ZABITí

PREMIÉRA FILMU: 17.4.2014

 

Kevin Costner v napínavém akčním thrilleru jako umírající agent tajné služby. Výměnou za experimentální lék, který mu může zachránit život, musí splnit ještě poslední úkol …

Ethan Renner celý život pracoval jako agent tajné služby. Byl jeden z nejlepších. Nyní se rozhodl skončit a věnovat se tomu, co kvůli práci musel odsouvat na vedlejší kolej – své rodině. Vždy se totiž dokázal efektivněji postarat o nebezpečné zločince než o svou dceru.

Jeho manželka Christine odjíždí pracovně do Londýna a Ethan má poprvé sám na starost svou dospívající dceru Zoey. Netuší, že bývalý zaměstnavatel s ním má jiné plány…

Tajná služba se na něj obrací s poslední zakázkou. A protože v sázce je nejen osud světa, ale i Ethanův život, tenhle úkol Ethan nemůže odmítnout. Má tři dny na to, aby zneškodnil světově nejhledanější teroristickou organizaci a zároveň se os-vědčil jako dokonalý a starostlivý otec.

Akční thriller 3 dny na zabití režíroval zkušený McG, který své schopnosti v tomto žánru prokázal filmy jako Charlieho andílci, Terminator Salvation či Tohle je válka!. V roli stárnoucího agenta se na plátna kin vrací ve velkém stylu stále okouzlující Kevin Costner. Roli jeho dcery Zoey ztvárnila mladá Hailee Steinfeld, která byla v roce 2010 nominována na Oscara za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli v dobrodružném westernu Opravdová kuráž.

Originální název: Three Days to Kill

Země původu: Francie

Rok výroby: 2013

Réžie: McG

Scenář: Luc Besson

Hrají: Kevin Costner, Hailee Steinfeld, Amber Heard, Connie Nielsen

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme