ŽENSKÁ NA VRCHOLU2019-07-17T18:17:09+00:00

Project Description

ŽENSKÁ NA VRCHOLU

PREMIÉRA FILMU: 07. 11. 2019

Trochu svérázná, svobodná, majitelka biokavárny Helena (Anna Polívková) odjíždí,  na popud své tety Ely (Jana Krausová ), se svým osmiletým synem Mikulášem strávit advent v klidu na horách. Díky své roztržitosti, či hře osudu, se však místo v luxusním hotelu ocitá ve vysokohorské chatě Samota, kde horal a samotář Richard (Martin Dejdar) provozuje adrenalinové sporty a žije tu se svou malou dcerkou Zuzou a velmi společenským bratrem Mišem (Marek Němec) uznávaným členem horské služby, milovníkem žen a zábavy.

Helena netuší, že v tu samou dobu její milující matka (Jana Preissová) rozhodne a nutí protestujícího otce (Bolek Polívka),  aby se za nimi vydali na hory. Jsou přece Vánoce a rodina musí být pohromadě!

Vysněný odpočinek a pohoda se pro Helenu změní v nečekané dobrodružství i díky tomu, že malá Zuza považuje Pražáky za nechtěné vetřelce a malý Mikuláš se chce stát, tak jako Richard s Mišom, velkým horalem. Parta se, ve sněhem zapadané Samotě, rozhodně nenudí.

Romantická zimní komedie s Annou Polívkovou, Bolkem Polívkou, Martinem Dejdarem, Janou Preissovou, Markem Němcem, Janou Krausovou, Danicou Jurčovou, Romanem Pomajbo, Markem Adamczykem a dětmi Emmou V. a Toníkem H.

Originální název: Ženská na vrcholu

Žánr: romantická komedie

Délka: 

Přístupnost: neomezeně

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: originální verze

Země původu: Česká republika

Rok výroby: 2019

Režie: Lenka Kny

Scenář: Hana Cielová a Lenka Kny

Hrají: Anna Polívková, Boleslav Polívka, Martin Dejdar, Jana Preissová, Marek Němec, Jana Krausová, Danica Jurčová, Roman Pomajbo, Marek Adamczyk, Marek Taclík

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS ZÓNA

TRAILER K FILMU

Zatim neuveden

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme