TŘI MUŠKETÝŘI: D’ARTAGNAN

PREMIÉRA FILMU: 6. 4. 2023

Jeden za všechny! Všichni za jednoho!

Romantický dobrodružný příběh plný lásky a intrik, vášně a zrady, přátelství i soubojů na život a na smrt, již téměř 200 let milují lidé na celém světě.

V království rozděleném náboženskými válkami a pod hrozbou anglické invaze hrstka mužů a žen zkříží meče a spojí svůj osud s osudem Francie…

Temperamentní mladý Gaskoněc d‘Artagnan, neohrožení a věrní královští mušketýři Athos, Porthos a Aramis, křehká Constance, ďábelsky prohnaný kardinál Richelieu či krásná a tajemná Milady de Winter jsou hlavními protagonisty nesmrtelného vyprávění o odvaze, lásce a cti.

Výpravné zpracování legendárního románu Alexandra Dumase přichází v napjatě očekávaném epickém velkofilmu. S rozpočtem více než 70 milionů eur jsou Tři mušketýři: D‘Artagnan / Milady nejdražším projektem v historii francouzské kinematografie.

Nové zpracování nesmrtelného dobrodružství disponuje působivým hvězdným hereckým obsazením: Eva Green (Casino Royale, Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti), Vincent Cassel (Jason Bourne, Asterix a Obelix, Černá labuť), Oliver Jackson-Cohen (Neviditelný), Vicky Krieps (Nit z přízraků), Louis Garrel (Nevinný), Romain Duris (Náš boj) a další.

K natáčení na prestižních místech jako jsou palác Louvre, pařížská Invalidovna, zámky Fontainebleau a Saint-Germain-en-Laye, pevnost Fort la Latte, Chantilly, citadela Saint-Malo či historické centrum města Troyes bylo zapotřebí 650 koní a 9 000 komparzistů.

Nejnovější francouzská filmová verze známého příběhu o d‘Artagnanovi se v českých kinech letos objeví ve dvou dílech. První část s podtitulem D‘Artagnan dorazí do kinosálů 6. dubna, druhá část s názvem Milady pak 13. prosince.

Originální název: Les Trois Mousquetaires: D’Artagnan

Žánr: dobrodružný, historický, akční

Délka: 121 minut

Přístupnost: nevhodný do 12 let

Dostupnost formátů: 2.39 : 1 CINEMASCOPE, 2D

Jazyková verze filmu: český dabing – zvuk 5.1 / originální znění s titulky – zvuk 5.1, 7.1

Země původu: Francie

Rok výroby: 2023

Režie: Martin Bourboulon

Scénář: Martin Bourboulon, Matthieu Delaporte, Alexandre de La Patellière

Hrají: François Civil (v českém znění Lukáš Příkazký), Vincent Cassel (v českém znění Martin Stránský), Romain Duris (v českém znění Martin Kubačák), Pio Marmaï (v českém znění Václav Rašilov), Louis Garrel (v českém znění Ondřej Gregor Brzobohatý), Eva Green (v českém znění Tereza Bebarová), Vicky Krieps (v českém znění Andrea Elsnerová) a další

KE STAŽENÍ

TZ – Do kin v dubnu zamíří dvojdílná francouzská verze Tří mušketýrů
DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS ZÓNA

TRAILER – D´ARTAGNAN – ČESKÉ TITULKY

TRAILER – D´ARTAGNAN – ČESKÝ DABING

TRAILER – D´ARTAGNAN A MILADY

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme