PROKLETí

PREMIÉRA FILMU: 2.6.2005

 

Co tě nezabije, to tě posílí.
Napadení vlkodlakem změní životy několika mladých lidí.

V ulicích Los Angeles řádí přízrak z jiného světa, vlkodlak! Jak změní osudy trojice mla-dých lidí, kteří dosud žili pokojným, bezstarostným živo-tem? Stačí jedna úplňková noc a přízrak, který se vynořil ze stínů, zaútočí s tragickými následky.
Během jízdy po Mullholand Drive ztratí Ellie (Christina Ricci) kontrolu nad řízením a narazí do jiného vozu. Když dívka a její spolujezdec, Elliin mladší bratr Jimmy (Jesse Eisenberg), přispěchají na pomoc zraněnému řidiči, stávají se obětí útoku podivného tvora. Jimmy je přesvědčený, že to je vlkodlak…
Když pak sourozenci u sebe objeví zvláštní, nadpřirozené schopnosti, zprvu nemohou uvěřit, že nejde o náhodu nebo omyl. Dokáží se vzepřít osudu, který by je každé úplňkové noci měnil v krvežíznivá monstra? Nebo se trpně podřídí a stanou se jen dalšími roznašeči nákazy v hrůzném, nekonečném řetězci Zla?
Ellie nehodlá na své budoucnosti nic měnit: chce být producentkou televizní show a chodit s milovaným Jakem (Joshua Jackson). Jimmyho však možnost nového života neodolatelně přitahuje…

Prokletí jsou novým společným dílem mistrů hororu režiséra Wese Cravena (série Vřískot 1-3/Scream 1-3, Noční můra v Elm Street/A Nightmare On Elm Street) a scenáristy Kevina Williamsona (série Vřískot 1-3/Scream 1-3, Tajemství loňského léta/I Know What You Did Last Summer, Fakulta/The Faculty). Hlavní role ztvárnili Christina Ricci (Zrůda/Monster, Ospalá díra/Sleepy Hollow) a Joshua Jackson (Vřískot 2/Scream 2, Velmi nebezpečné známosti/Cruel Intentions).

Originální název: Cursed

Země původu: USA

Rok výroby: 2005

Réžie: Wes Craven

Scenář: Kevin Williamson

Kamera: Robert McLachlan

Hudba: Marco Beltrami

Hrají: Christina Ricci (Ellie), Jesse Eisenberg (Jimmy), Joshua Jackson (Jake), Shannon Elizabeth (Becky), Portia de Rossi (Zela), Mya (Jenny), Daniel Edward Mora (Jose), Kristina Anapau (Brooke), Milo Ventimiglia (Bo)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme