PŘÍLIŠ OSOBNÍ ZNÁMOST

PREMIÉRA FILMU: 23. 01. 2020

Natálie (Petra Hřebíčková) je šťastná svobodná třicátnice se skvělou kariérou a dlouholetou nejlepší kamarádkou Simonou (Tatiana Dyková), které se právě obrátil život vzhůru nohama.

Simona se po rozvodu snaží vyrovnat s tím, že její jedenáctiletý syn odchází žít k otci (Ľuboš Kostelný). Tuhle pachuť zažene seznámením s výstředním umělcem Viktorem (Janko Popović Volarić), pro kterého se stává múzou. Viktor je však posedlý nejen Simonou, ale i sexem, což zpočátku vypadá jako vysněný ráj…

I Natáliin život nabírá nový směr. Když potká okouzlujícího podnikatele, vdovce Marka (Branislav Trifunović) a jeho dcerku, láska na sebe nenechá dlouho čekat. Jejich soužití je téměř idylické až na to, že jejich vztah je pod drobnohledem Markovy tchyně Evy (Eliška Balzerová), která byla zvyklá pomáhat s výchovou vnučky.

Nyní Eva zjišťuje, že musí najít jiný smysl života, aby se cítila šťastná. Seznámení s šarmantním hudebníkem (Predrag Manojlović) by mohlo znamenat nový začátek.

Tři ženy. Tři podoby lásky. Tři příběhy radosti i bolesti, štěstí i smutku…

Originální název: Příliš osobní známost

Žánr: komedie/drama

Délka: 107 minut

Přístupnost: nevhodný do 15 let

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: české znění

Země původu: Česká republika / Slovensko

Rok výroby: 2020

Režie: Marta Ferencová

Scenář: Evita Twardzik (Urbaníková), Marta Ferencová

Hrají: Eliška Balzerová, Tatiana Dyková, Petra Hřebíčková, Ľuboš Kostelný, Marián Mitaš, Janko Popovic Volaric, Branislav Trifunovic, Predrag Manojlović

KE STAŽENÍ

PRESS ZÓNA
DISTRIBUČNÍ LIST
TZ – Film Příliš osobní známost jedničkou na NETFLIXU!

TRAILER K FILMU

VIDEOKLIP

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme