PŘED SVATBOU NE!2017-11-08T00:15:03+00:00

Project Description

PřED SVATBOU NE!

PREMIÉRA FILMU: 17.10.2002

 

Zlomí vám srdce a seberou peněženku. Sigourney Weaver a Jennifer Love Hewitt – rodinný tým, který obere každého chlapa.

Angela Nardino (Sigourney Weaver) právě řekla před oltářem své „ano“ sukničkářskému majiteli autoopravny Deanu Cumannoovi (Ray Liotta). Svatební noc se její vinou moc nevyvede a proto pouhých sedmnáct hodin po obřadu novomanželka přistihne Deana s jeho sekretářkou Wendy (Jennifer Love Hewitt). Okamžitý rozvod stojí nevěrníka 30 000 dolarů a pěkný nový vůz. Nemůže tušit, že se stal obětí podvodu: Angela se ve skutečnosti jmenuje Max Conners a roli Wendy sehrála její dcera Page. Společně tvoří perfektní rodinný tým, který si získává obživu cynickým sváděním a ruinováním bohatých mužů.
Zisk je ovšem tentokrát nakonec mizerný, protože si z něj svůj díl vezme finanční úřad prostřednictvím zlomyslné úřednice důchodového odboru Glorie Vogal (Anne Bancroft). A ve slunném Palm Springs smůla pokračuje. Max coby atraktivní Ulga Yevanova hladce svede obstarožního multimilionáře s prokouřenými plícemi Williama B. Tensyho (Gene Hackman), místo obstarožního manžela má však brzy na krku bezcennou snoubencovu mrtvolu. Page si zase začne se sympatickým barmanem Jackem Withrowem (Jason Lee), který má cenu tři miliony dolarů, ale omylem se do něj zamiluje. Také Dean však ještě neřekl poslední slovo.

Originální název: The Heartbreakers

Žánr: Komedie

Země původu: USA

Réžie: David Mirkin

Scenář: Stephen Mazur, Paul Guay, Robert Dunn

Kamera: Dean Semler

Hudba: John Debney

Hrají: Sigourney Weaver (Max Conners), Jennifer Love Hewitt (Page), Ray Liotta (Dean Cumanno), Gene Hackman (William B. Tensy), Jason Lee (Jack Withrowe), Anne Bancroft (Gloria Vogal)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme