MOONFALL

PREMIÉRA FILMU: 3. 2. 2022

Mezi spoustou hrozeb, které na Zemi můžou přijít z vesmíru, je Měsíc pravděpodobně tím posledním, čeho bychom se obávali. Nemohli jsme se mýlit víc…

Neznámá síla vychýlila Měsíc z oběžné dráhy kolem Země. Poslala jej směrem, který bude znamenat konec života, jak jej známe. Do jeho kolize se Zemí zbývají pouhé týdny a ničivé záplavy, tsunami, zemětřesení a požáry jsou jen začátek. Svět stojí na pokraji zničení.

Bývalá astronautka, nyní výkonná ředitelka NASA Jo Fowler (Halle Berry), je přesvědčená, že možná zná klíč k záchraně nás všech. Problém je, že jediní dva lidé, kteří jí věří, jsou astronaut Brian Harper (Patrick Wilson) a konspirační teoretik K.C. Houseman (John Bradley).

Boj o záchranu Země před apokalypsou pochází od mistra velkolepých sci-fi blockbusterů, režiséra a scenáristy Rolanda Emmericha (Den nezávislosti, 2012, Den poté).

Herecké obsazení akčního spektáklu Moonfall je rovněž působivé. V hlavních rolích se na záchrannou misi vydávají držitelka Oscara Halle Berry (X-Men, John Wick 3, Ples příšer), Patrick Wilson (Aquaman, V zajetí démonů), John Bradley (Hra o trůny), Michael Peña (Ant-Man), či Donald Sutherland (Hunger Games).

Originální název: Moonfall

Žánr: akční, dobrodružný, sci-fi

Délka: 131 minut

Přístupnost: přístupný bez omezení

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: originální verze s českými titulky

Země původu: USA / Kanada / Čína

Rok výroby: 2022

Režie: Roland Emmerich

Scénář: Roland Emmerich, Harald Kloser, Spenser Cohen

Hrají: Patrick Wilson, Halle Berry, Patrick Wilson, John Bradley, Michael Peña, Donald Sutherland a další

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
PRESS KIT
PRESS ZÓNA

HLAVNÍ TRAILER

TRAILER 1

TEASER

ROZHOVOR – PATRICK WILSON

ROZHOVOR – HALLE BERRY

ROZHOVOR – ROLAND EMMERICH

ROZHOVOR – JOHN BRADLEY

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme