HOLKY TO CHTěJ TAKY …ALE POřáDNě!

PREMIÉRA FILMU: 3.10.2002

 

Komedie o tom, jak to vidí, cítí a hlavně o tom, jak to chtějí holky.

„Zažila jsem konečně ten pravý orgasmus?“ Podobnou otázku si časem položí každá dívka s určitou mírou podezřele nejednoznačných praktických zkušeností v oblasti sexu. Tři nejlepší kamarádky Inken, Victoria a Lena jsou sice sexy a navíc chytré, ale snad díky Amorově škodolibosti jsou právě jejich milostné zážitky naplněny spíše než spalující vášní veselými historkami s předčasnou pointou. Ne, že by nápadníků bylo málo, ale umění milovat v středoškolských osnovách nenajdete.
V takovou chvíli může vzít frustrovaná dívka do vlastních rukou nejrůznější pomůcky, nebo… svůj osud.

Podnikavé přítelkyně se pustí do hledání ztraceného orgasmu s pružností osmnáctiletých a důkladnou teoretickou přípravu testují v praxi. Zatímco Inken jde na věc s přesností téměř vědeckou, Victoria vidí cíl v kvalitě zrozené z kvantity a Lena romanticky věří, že první velký orgasmus ji přinese první velká láska. Přes nečekaná dobrodružství a řadu komických úskalí dospěje hledání ztraceného orgasmu u všech tří kamarádek k překvapivě působivému vyvrcholení.
Odvážná, ale nepohoršující komedie „Holky to chtěj taky“ připomíná nadhledem, svižností a vtipem populární Prci, prci, prcičky. Originálním přínosem k populárnímu žánru a tématu je „ženský úhel pohledu“.

Originální název: Mädchen, Mädchen

Žánr: Komedie

Země původu: Německo

Réžie: Dennis Gansel

Scenář: Maggie Peren, Christian Zübert

Kamera: Axel Sand

Hrají: Diana Amft (Inken), Karoline Herfurth (Lena), Felicitas Woll (Victoria), Andreas Christ (Nick), Max Riemelt(Flin)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme