HLAS SMRTI2017-11-07T23:02:43+00:00

Project Description

HLAS SMRTI

PREMIÉRA FILMU: 28.7.2005

 

Život úspěšného architekta (Michael Keaton)
tragicky změní smrt jeho ženy.
Když od ní přijme podivný vzkaz „ze záhrobí“, otevře tak dveře do jiného světa.

Jonathan Rivers (Michael Keaton) je úspěšným architektem s krásnou že-nou, spisovatelkou Annou, milujícím synem Mikem a dalším dítětem na ces-tě. Žije spokojeně do té chvíle, než do jeho života zasáhne tragédie. Anna se ztratí cestou do práce a později je nalezena zavražděná. Jonathan, šílený žalem, se odstěhuje a úzkostlivě se straní všech přátel a zbytku rodiny.

Tajemný vědec Nicolas Elia přesvědčí Jonathana, že Anna vysílá signály „ze záhrobí“ pomocí televizní obrazovky a rádia. Jonathan poslechne jeho rady a s pomocí nových přátel Raymonda Price a Sarah Tate se pokusí navázat spojení s manželkou. Bezděčně tak otevře dveře do jiného světa. Netuší, co tím způsobí: mrtví teď mají možnost zmocnit se ho.

Hlavní roli v napínavém thrilleru Hlas smrti si zahrál Michael Keaton (Batman, Batman se vrací/Batman Returns, Jako vejce vejci/Multiplicity).

Originální název: White Noise

Žánr: Thriller

Rok výroby: 2005

Réžie: Geoffrey Sax

Scenář: Niall Johnson

Kamera: Chris Seager

Hudba: Claude Foisy

Hrají: Michael Keaton (Jonathan Rivers), Chandra West (Anna Rivers), Deborah Kara Unger (Sarah Tate), Ian McNeice (Raymond Price), Sarah Strange (Jane), Nicholas Elia (Mike Rivers), Mike Dopud (detektiv Smits), Marsha Regis (policistka), Brad Sihvon (ministr)

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme