GUMP – PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT2020-10-07T09:12:54+00:00

Project Description

GUMP – PES, KTERÝ NAUČIL LIDI ŽÍT

PREMIÉRA FILMU: 03. 12. 2020

Příběh psí pravdy, lásky a naděje.

„Jsem Gump a byl jsem toulavej pes…“

On vlastně každý pes je v sobě tak trochu toulavý do té doby, než najde své štěstí, a to štěstí pes najde jenom    s člověkem.

Můj příběh je o hledání psího štěstí a také  o překážkách a pastech na cestě k tomu správnému člověku.

Je o síle a nezlomnosti, která se ukrývá v každém psovi. Ano i v tom vašem, ve vaší čivavě, která na vás čeká celý den, než přijdete z práce. I v tom buldokovi, který se za vámi šine a sotva popadá dech. Dám svoji duši za to, že kdyby vám někdo na tomhle světě chtěl ublížit, tak pak teprve poznáte, jak silné má váš pes srdce a co jeho láska k vám znamená. Tenhle film vám také otevře oči, protože co člověk v psím srdci zničí, to může zase jen člověk uzdravit.

Rodinný film režiséra F.A. Brabce je o světě viděném očima toulavého psa Gumpa. O světě, o kterém mnoho z nás moc neví. O tom, jak nás vidí zvířata  a jak je ten náš svět pro ně důležitý. Ten svět, který jim dává domov, sílu, naději, ale také bolest. Dobrodružný příběh skutečných psích hrdinů a lidí kolem nich.

V lidských rolích se představí Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Anna Šulcová a další.

Originální název: Gump – pes, který naučil lidi žít

Žánr: rodinný, dobrodružný

Délka:

Přístupnost: bez omezení

Dostupnost formátů: 2D

Jazyková verze filmu: česky

Země původu: Česká republika 

Rok výroby: 2020

Režie:  F. A. Brabec

Scenář: Filip Rožek (knižní předloha)

Kamera: F. A. Brabec

Hrají: Bolek Polívka, Eva Holubová, Ivana Chýlková, Karel Roden, Jana Plodková, Richard Krajčo, Patricie Pagáčová, Marek Taclík, Zbigniew Czendlik, Hana Holišová, Olga Lounová, Karin Krajčo Babinská, Nela Boudová, Anna Šulcová, Natálie Rožková, Karel Sivák, Karlos Vémola, Zdeněk Dušek a další.

Web:  https://www.filmgump.cz/

KE STAŽENÍ

DISTRIBUČNÍ LIST
TZ – Film Gump – pes, který naučil lidi žít představuje první ukázku
PRESS ZÓNA

TEASER K FILMU

TRAILER K FILMU

Zatim neuveden

FOTOGRAFIE K FILMU

PARTNEŘI

Připravujeme