BESTIE KARLA

PREMIÉRA FILMU: 22.6.2006

 

Příběh vražednice českého původu Karly Homolky a jejího manžela, kteří mají na svědomí brutální smrt několika mladých dívek.
Na motivy skutečné události.

Karla Homolka a Paul Bernardo, mladí manželé, které spojovala velká láska a perverzní sexuální praktiky, prosluli v Kanadě jako nejbrutálnější zabijáci moderní historie.
Krátce po svatbě „naservírovala“ Karla novomanželovi svou třináctiletou sestru Tammy. Dívku omámenou léky jeden po druhém zneužili. Jejich hrátky se zvrhly a sestra zemřela.
Následovala série únosů, sexuálních zneužití a bestiálních vražd nezletilých dívek. Policie neměla proti podezřelé dvojici žádné hmatatelné důkazy. Karla se nakonec rozhodla pro spolupráci s kanadskou justicí. Svědčila proti manželovi výměnou za mírnější trest. Pomohla tak vyšetření nejbestiálnějšího případu v severoamerické historii.

Kontroverznost a brutalita snímku byla důvodem k pozastavení distribuce filmu a nejen v Kanadě se vedly obšírné diskuze o jeho vzniku.

Karla Homolka, po otci Češka, opustila vězení loni v létě. Odborníci ji označili jako osobu s nesmírnou inteligencí a vysokou schopností manipulovat s lidmi. Za mřížemi se jí právě díky těmto vlastnostem podařilo vystudovat psychologii.

Originální název: Karla

Žánr: Thriller

Země původu: USA

Rok výroby: 2005

Réžie: Joel Bender

Scenář: Joel Bender, Manette Rosen, Michael D. Sellers

Kamera: Charles Mills, Brandon Trost

Hudba: Shawn K. Clement, Tim Jones

Hrají: Laura Prepon, Misha Collins

KE STAŽENÍ

PLAKÁT
DISTRIBUČNÍ LIST

TRAILER K FILMU

play-rounded-fill

FOTOGRAFIE K FILMU

Připravujeme